FEN kineziologie


Fen kineziologie je to metoda, která přes svalový test pracuje s lidským vědomím a podvědomím. Pomáhá člověku odstanit chybné nastavení mysli, které mu brání svobodně žít a tvořit ve všech oblastech života. Pokud tyto chybné programy najdeme a opravíme, zbavíme se nezdravého strachu i jiných škodlivých a destruktivních myšlenek či pocitů. Náš život začne ubírat směrem k lehkosti bytí, lásce, zdraví a radosti.

FEN je zkratka pro fenomén, prvotní pra-příčinu problému konkrétního člověka nebo jeho rodu. Jedná se o rozšířenou verzi kineziologie One Brain, kterou propracoval sociolog pan Mgr. Pavel Bráblík.

Tato technika je vhodná pro všechny lidi a různé věkové kategorie, včetně dětí, psychicky nemocné, závislé, i pro úplně běžné lidi, které „sem tam“ něco trápí v oblasti vztahů, lásky, práce, financí, komunikace, bydlení, rodiny a zlozvyků.

FEN kineziologie pracuje s omezujícími mentálními vzorci, negativními přesvědčeními a strachy, které nám nedovolí jít vpřed, dělat změny v životě, které si přejeme a které nás drží v zajetí našich starých vzorců, které jsme získali od svých rodičů a na naší cestě životem.

Při své práci terapeuta a maséra často zjišťuji, že svalové napětí a blokace v pohybovém aparátu úzce souvisí s mentálními bloky a nastavením mysli klienta. Fen kineziologie se mi v praxi osvědčila jako skvělé propojení léčebné cesty, kdy se společně s klientem snažíme dojít k uzdravujícímu cíli.

Fen kineziologie nenahrazuje lékařskou péči, ale odstraňuje prvotní příčinu problému.

Přehrát video

Recenze klientů

Byla jsem jednou z prvních zákaznic a jsem moc ráda, že jsem si počkala na termín u Věry a nešla někam jinam. Všechno, co se dělo, mi bylo podrobně vysvětleno. Výsledek mě naprosto ohromil, hned druhý den jsme měli doma opět NAŠE dítě. Po 10 problémových měsících jsme s manželem už úplně zapomněli, jak byla naše dcera ztřeštěná a bezstarostná. Nemohli jsme uvěřit, že se nám „vrátila“. Když jsem viděla, co udělala kineziologie s dcerou, objednala jsem se také. Podařilo se mimojiné odblokovat věci, které mi bránily v práci. Pocítila jsem to během pár dní na pracovních schůzkách. Nejlepší je celkový pocit větší radosti ze života:-)

Jana Štěpánková
FEN kineziologie

FEN-KINEZIOLOGIE pomohla mému osmiletému synovi zbavit se nočních můr. Syn se téměř tři čtvrtě roku budil v noci ze spánku a plakal, mluvil nesrozumitelně a měl strach. Nevěděla jsem, proč se to děje. Původně jsem si myslela, že to je jen období a přejde to. Nepřešlo. Obrátila jsem se tedy na paní Věru a FEN-kineziologii. Dokázala skrze mne - matku - přijít na problém, proč se tomu tak děje a "odblokovat ho". Od té návštěvy se syn ani jednou nevzbudil a klidně spí. Věrko, moc děkuji za pomoc, opravdu mi spadl kámen ze srdce, že jste synovi pomohla.

P.K.
FEN kineziologie

Poukaz na fen kineziologii k paní Věře jsem dostala od své sestry. Těšila jsem se a zhruba jsem tušila,co se bude dít… Ale co se skutečně dělo během času stráveného u Věrky, ještě teď nechápu. Nicméně výsledek užasný! Už následující den jsem se cítila jinak a progres pokračoval i v následujících týdnech. Moc bych tímto chtěla paní Věře poděkovat a můžu ji vřele doporučit. Kromě toho že má dar, je to i velice milá a empatická osoba!

Veronika
FEN kineziologie

Měla jsem to štěstí setkat se s neskutečně milou paní Věrou a pomocí FEN-Kineziologie zbavit mou dceru úzkostí, panických atak a náznaků sebepoškozování. Ani jsme si netroufaly pomyslet, že by k takovému zlepšení mohlo dojít díky jedné návštěvě. Neváhala jsem a vyzkoušela FK u Věry sama na sobě. Je těžké vypsat do několika vět, jak moc mi tato metoda pomohla. Odprostila mě od několika dost zásadních psychických, ale i fyzických problémů a jakoby mě "ukotvila" do přítomného okamžiku, kdy si dokážu užívat života tak, jak jsem si vždycky přála. Věrko, moc děkuji jak za sebe, tak za všechny své blízké, kterým jste pomohla.

Anna
FEN kineziologie

Dobrý den paní Kovaříková, je to přibližně dva měsíce co jsem u Vás byl na kinezce. Chtěl jsem ještě jednou poděkovat jak za mě, tak mojí dceru, která o vás hezky mluvila. Moc jste nám pomohla, vlastně celé mé velké rodině. Je nám moc fajn. Svalové obtíže bych řekl, že už vymizely. Mé tělo už nemá takové to vnitřní napětí, kterého jsem se nemohl jakýmkoliv způsobem zbavit. Cítím se přijemně uvolněný a vůči i negativnejším vlivům odolnější. Co se týká strachu, řekl bych, že skoro vymizel. Cítím, že už je to takový, jak se říká zdravý strach. Stejně tak trochu na sobě pozoruji, že to u mě ještě všechno postupně dozrává. Je s tím spojena spousta krásných jevů, které se u mě mění, nebo vrací do mého normálního života, kdy jsem to byl opravdu já, ten věcně usměvavý, naladěný chlap. Jsem za to vděčný a přál bych si, aby to tak co nejdéle vydrželo. Děkuji.

P. K.
FEN kineziologie

Ceník FEN kineziologie

Celkovou dobu terapie nelze předem přesně stanovit, odvíjí se od potíží klienta. Dětem a studentům poskytuji slevy.

90 minut
1200 Kč
Terapie se odvíjí se od potíží klienta.
120 minut
1500 Kč

nejčastější volba

Terapie se odvíjí se od potíží klienta.
180 minut
2000 Kč
Terapie se odvíjí se od potíží klienta.

Testotvání vitality

800 Kč

Vevia

Cesta k uzdravení duše